Holandia, praca od zaraz na magazynie z elektroniką Tilburg

Ogłoszenie dodane w miejscowości Blachownia w kategorii Praca Holandia

Lokalizacja: Tilburg

Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie

•holenderska umowa o pracę na dłuższy okres

•pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

•terminowo wypłacane wynagrodzenie

•dobre warunki pracy, miła atmosfera

•indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

•order picker na magazynie ze sprzętem elektronicznym

•sortownie i przeliczanie produktów

•kontrola jakości

•obsługa wózka ept

Wymagania:

•mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie, pakowanie, rozpakowywanie, order picker

•znajomość języka angielskiego w stopniu min. podstawowym

•gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem

„elektronika – Holandia” -  oddzwonimy do Ciebie!

Kontakt:

Dominika tel. +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Magdalena tel. +48 577 901 944 mail: rekrutacja@klaverteam.com

Kamila  tel. +48 570 901 414  mail: work@klaverteam.com

Strona www: www.klaverteam.com